33466 34407 36572 37390 33605 33606 34408 35663 19048 31361 37373 37374 37389 37684 37685 38227 38228 38229 38230 38231 38232 38786 38787 34163 34165
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

1-25 av 57 varer i listen 1 2 3 >>

  Produktbeskrivelse
CC-PLC10212112T1 PLC10212112T1 FiberSplitter PLC 1x02 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr CC-PLC10212112T1
CC-PLC10210110T2 PLC10210110T2 FiberSplitter PLC 1x02 Ukonnektert 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr CC-PLC10210110T2
CC-MWDM35213 MWDM35213 Fiberoptisk filter WDM 1310/1550 tube Pass 1310, Reflect 1550, 900um LT SCAPC
Varenr CC-MWDM35213
CC-CCWDM08147213B CCWDM08147213B Fiberoptisk filter CWDM 8+1 Mini SCAPC Express 1310+-50, 1470-1610 nm, 900um
Varenr CC-CCWDM08147213B
CC-PLC10412112T4 PLC10412112T4 FiberSplitter PLC 1x04 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr CC-PLC10412112T4
CC-PLC10812112T4 PLC10812112T4 FiberSplitter PLC 1x08 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr CC-PLC10812112T4
CC-PLC10410110T2 PLC10410110T2 FiberSplitter PLC 1x04 Ukonnektert 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr CC-PLC10410110T2
CC-CWDM041D51313UPG CWDM041D51313UPG Fiberoptisk filter CWDM 4+1 DMux 2mm.SCA 1310+1510-1570 nm + express, ABS boks
Varenr CC-CWDM041D51313UPG
DKT 69202 69802 FiberSplitter FBT 1x02 50/50 SC/APC DKT Premium type 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr DKT 69202
DKT 69296 DKT 69296 FiberSplitter FBT 1x32 SC/APC DKT Premium type 1310 /1550 nm +/- 40 nm
Varenr DKT 69296
CC-MCWDM04151313 MCWDM04151313 Fiberoptisk filter CWDM 4+1 Mini 2mm.SCA Express 1310+-50, 1510-1570 nm, ABS boks
Varenr CC-MCWDM04151313
CC-MCWDM08147313 MCWDM08151313 Fiberoptisk filter CWDM 8+1 Mini 2mm.SCA Express 1310+-50, 1470-1610 nm, ABS boks
Varenr CC-MCWDM08147313
CC-CCWDM04151213B CCWDM04151213B Fiberoptisk filter CWDM 4+1 Mini SCAPC Express 1310+-50, 1510-1570 nm, 900um
Varenr CC-CCWDM04151213B
CC-CWDM2x08+1M4719 CWDM2x08+1M4719 Fiberoptisk filter 2xCWDM 8+1 mux 19" 1470-1610 nm + express, 1U rack, SCAPC
Varenr CC-CWDM2x08+1M4719
CC-CWDM2x08+1D4719 CWDM2x08+1D4719 Fiberoptisk filter 2xCWDM 8+1 demux 19" 1470-1610 nm + express, 1U rack, SCAPC
Varenr CC-CWDM2x08+1D4719
FLY23160 CWDM08M47LGX6 Fiberoptisk filter CWDM 8+1 Mux LC/PC 1471-1611 nm + express, LGX modul
Varenr FLY23160
FLY23161 CWDM08D47LGX6 Fiberoptisk filter CWDM 8+1 DeMux LC/PC 1471-1611 nm + express, LGX modul
Varenr FLY23161
FLY23162 LGX Chassis 1U Fiberoptisk filter CWDM kassett LGX 1U 19", 1U, 3 x LGX moduler
Varenr FLY23162
FLY23163 LGX Chassis 3U Fiberoptisk filter CWDM kassett LGX 3U 19", 3U, 14 x LGX moduler
Varenr FLY23163
FLY23164 CWDM10M27LGX6 Fiberoptisk filter CWDM 10K Mux LC/PC 10 kanaler, 1271-1611 nm, LGX modul
Varenr FLY23164
FLY23165 CWDM10D27LGX6 Fiberoptisk filter CWDM 10K DeMux LC/PC 10 kanaler, 1271-1611 nm, LGX modul
Varenr FLY23165
FLY23628 CWDMC31110 Fiberoptisk filter CWDM 1+1 3port 1311nm 250um fiber 1m., tube 5.5x34mm. u. konn.
Varenr FLY23628
FLY23629 CWDMC51110 Fiberoptisk filter CWDM 1+1 3port 1551nm 250um fiber 1m., tube 5.5x34mm. u. konn.
Varenr FLY23629
CC-CWDM08M47210 CWDM08M47210 Fiberoptisk filter CWDM 8+1 Mux 900 um 1470-1610 nm + express, ABS boks
Varenr CC-CWDM08M47210
CC-CWDM08D47210 CWDM08D47210 Fiberoptisk filter CWDM 8+1 Demux 900 um 1470-1610 nm + express, ABS boks, NC
Varenr CC-CWDM08D47210

1-25 av 57 varer i listen 1 2 3 >>


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.6.51)