FiberHale SM LCA 01 m FF

Singlemode 9/125, OS1/OS2

Varenr: CC-LCA09B1
Alt. varenr: LCA09B1
El.nr:
6948288
BeskrivelseDokumentasjon
Beskrivelse
Konnektortyper: ST, SC, LC, SC/APC ( E2000 kan bestilles)
 
Spesifikasjoner
Demping (dB/km) : (850/1300) 2.8/0.8
Bånbredde (MHz.Km): (850/1300) 1500/500
Diameter: 900µm
Gjennomgangs demping: Max. 0.3 dB Typisk 0.2 dB
 Retur tap: UPC >50dB, APC >60dB
ISO 9001 serifisert produksjon
 IEC 61574 , IEC 31300-3-4, IEC 60332-1
Testdokumentasjon og produktidentifikasjon pr. produkt for sporbarhet.
Andre lengder og kombinasjoner kan bestilles. Leveringstid normalt 1 uke.
ROHS
Singelmodus: G.652D, G.655, G.657A/B
LSZO
H
Dokumentasjon
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.