33777 28787 28792 33778 31959 38500 28714 38496 35356 31963 29258 38493 38503 38532 28778 38225 38501 38502 38504 38506 38507 38508 38509 38510 38511
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

1-25 av 36 varer i listen 1 2 >>

  Produktbeskrivelse
CC-SPT01 SPT01 Fibrefab Speedway skjøtekasset 24 skjøte Skjøtekasssett med deksel.
Varenr CC-SPT01
CC-CABLEMNGMT CABLEMNGMT FibreFab Kabelføringskit for panel/skap Kabelføringskit for panel/skap
Varenr CC-CABLEMNGMT
CC-SPLICETRAY SPLICETRAY Skjøtebrett Optisk 12 skjøter FF Skjøtebrett universalt sort
Varenr CC-SPLICETRAY
CC-SPOOL6/PAD SPOOL6/PAD Fibrefab Speedway fiberspole Spole for oppkveiling av løs fiber
Varenr CC-SPOOL6/PAD
CC-S09SCSM24 S09SCM24/AQ FiberPanel 19" OM3 utrekkbart 24xSCD FF 1U Fiberpanel sort m. 24 x SCPC DPLX
Varenr CC-S09SCSM24
FBF23397 S09XXX00 FiberPanel 19" tomt 24xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
Varenr FBF23397
CC-S01STM24 S01STM24 FiberPanel 19" MM utrekkbart 24xST FF 1U Fiberpanel sort m. 24 x STPC
Varenr CC-S01STM24
FBF23392 S03XXX00 FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, sort Uttrekkbart,1U, 24 adapterplasser
Varenr FBF23392
CC-S17FCS24 S17FCS24 FiberPanel 19" SM utrekkbart 24xFCPC FF 1U Fiberpanel hvit m. 24 x FCPC
Varenr CC-S17FCS24
CC-S09SCSM06 S09SCSM06/AQ FiberPanel 19" OM3 utrekkbart 6xSCD FF 1U Fiberpanel sort m. 6 x SCPC DPLX
Varenr CC-S09SCSM06
CC-L02FCS08 L02FCS08 FibreFab modul SM simplex 8 x FC/PC Modul 8 x FC/PC singelmode for panel
Varenr CC-L02FCS08
FBF23390 S13XXX00/G FiberPanel 19" Modulært 3 modulplasser 1U panel grå, 3 x adapter plater FF
Varenr FBF23390
FBF23400 S13XXX00/G FiberPanel 19" Modulært 3 modulplasser 1U panel sort, 3 x adapter plater FF
Varenr FBF23400
FBF23428 LGXCHASSIS FiberPanel 19" Modulært 14 modulplasser 3U panel sort, 14x adapterplate/modul FF
Varenr FBF23428
CC-1UCABLEBAR/REC 1UCABLEBAR/REC FibreFab Patcheguide stål sort19" 1U Føringsguide 19" sort 1u
Varenr CC-1UCABLEBAR/REC
FBF23158 AM3U FiberPanel 19" Modulært 9 moduler FF 3U panel for 9xLGX moduler/plater, sort
Varenr FBF23158
FBF23398 S01XXX00 FiberPanel 19" tomt 24xST/FC, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
Varenr FBF23398
FBF23399 S04XXX00 FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, grå Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
Varenr FBF23399
FBF23401 S23XXX00 FiberPanel 19" tomt 48xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 2U, 48 adapterplasser
Varenr FBF23401
FBF23403 AM1U FiberPanel 19" Modulært 3 moduler FF 1U panel for 3xLGX moduler/plater, sort
Varenr FBF23403
FBF23404 AM2U FiberPanel 19" Modulært 6 moduler FF 2U panel for 6xLGX moduler/plater, sort
Varenr FBF23404
FBF23405 L01XXX00 FiberPanel adapterplate 8xSC simplex alt. LC Duplex adaptere. LGX type FF
Varenr FBF23405
FBF23406 L01XXX00/CAS FiberPanel adaptermodul LGX type sort FF For adaptere SC/E2000 Simplex/LC Duplex
Varenr FBF23406
FBF23407 L02XXX00 FiberPanel adapterplate 8xST simplex alt. FC Simplex adaptere. LGX type FF
Varenr FBF23407
FBF23408 L02XXX00/CAS FiberPanel adaptermodul LGX type sort FF For adaptere ST Simplex og FC Simplex
Varenr FBF23408

1-25 av 36 varer i listen 1 2 >>


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.6.51)