28606 28633 38400 39112 28627 28617 28642 28629 28639 28641 28608 28610 28624 28626 28619 28620 28622
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
1-17 av 17 varer i listen

  Produktbeskrivelse
CC-SCSC50DOR1 FibreFabSCSC50DOR1 FiberSnor MM OM2 Duplex SC-SC 01 m FF MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
Varenr CC-SCSC50DOR1
CC-LCSC50DOR2 FibreFabLCSC50DOR2 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-SC 02 m FF LCPC/SCPC, 50/125, 2 mm, orange, LSZH
Varenr CC-LCSC50DOR2
FBF23306 FibreFabLCLC50DOR70 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 70 m FF LCLC50DOR70 2 mm, oransje, LSZH
Varenr FBF23306
FBF23923 FibreFabSCST50DOR1 FiberSnor MM OM2 Duplex SC-ST 01 m FF SCPC/STPC, 50/125, 3 mm, orange, LSZH
Varenr FBF23923
CC-SCST50DOR5 FibreFabSCST50DOR5 FiberSnor MM OM2 Duplex SC-ST 05 m FF Hybrid multimodus 50/125 SCPC/STPC
Varenr CC-SCST50DOR5
CC-STST50DOR1 FibreFabSTST50DOR1 FiberSnor MM OM2 Duplex ST-ST 01 m FF STPC inn/ut, 50/125, 3 mm, orange, LSZH
Varenr CC-STST50DOR1
CC-LCLC50DOR1 FibreFabLCLC50DOR1 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 01 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr CC-LCLC50DOR1
CC-LCSC50DOR1 FibreFabLCSC50DOR1 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-SC 01 m FF LCPC/SCPC, 50/125, 2 mm, orange, LSZH
Varenr CC-LCSC50DOR1
CC-LCSC50DOR3 FibreFabLCSC50DOR3 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-SC 03 m FF Hybrid multimodus 50/125 LCPC/SCPC
Varenr CC-LCSC50DOR3
CC-LCSC50DOR5 FibreFabLCSC50DOR5 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-SC 05 m FF Hybrid multimodus 50/125 LCPC/SCPC
Varenr CC-LCSC50DOR5
CC-SCSC50DOR2 FibreFabSCSC50DOR2 FiberSnor MM OM2 Duplex SC-SC 02 m FF MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
Varenr CC-SCSC50DOR2
CC-SCSC50DOR3 FibreFabSCSC50DOR3 FiberSnor MM OM2 Duplex SC-SC 03 m FF MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
Varenr CC-SCSC50DOR3
CC-SCST50DOR2 FibreFabSCST50DOR2 FiberSnor MM OM2 Duplex SC-ST 02 m FF SCPC/STPC, 50/125, 3 mm, orange, LSZH
Varenr CC-SCST50DOR2
CC-SCST50DOR3 FibreFabSCST50DOR3 FibreFab patchesnor duplex OM2 SC/ST 3m Duplex MM 50/125 SCPC/STPC
Varenr CC-SCST50DOR3
CC-STST50DOR2 FibreFabSTST50DOR2 FiberSnor MM OM2 Duplex ST-ST 02 m FF MultiModus 50/125 STPC/STPC
Varenr CC-STST50DOR2
CC-STST50DOR3 FibreFabSTST50DOR3 FiberSnor MM OM2 Duplex ST-ST 03 m FF MultiModus 50/125 STPC/STPC
Varenr CC-STST50DOR3
CC-STST50DOR5 FibreFabSTST50DOR5 FiberSnor MM OM2 Duplex ST-ST 05 m FF MultiModus 50/125 STPC/STPC
Varenr CC-STST50DOR5

1-17 av 17 varer i listen


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.6.51)