FiberSnor MM OM2 Duplex LC-SC 02 m FF

LCPC/SCPC, 50/125, 2 mm, orange, LSZH

Varenr: CC-LCSC50DOR2
Alt. varenr: LCSC50DOR2
El.nr:
6948229
BeskrivelseDokumentasjon
Beskrivelse
OM2 fibersnorer
Multimodus fibersnorer benyttes i sammenkobling av høyhastighets- og standard nettverksløsninger som Gigabit Ethernet, Fast Ethernet og Ethernet. Disse multimodus fibersnorene leveres med LSZH (halogenfrie) kabler som imøtekommer IEC, EIA TIA og Telcordia standarder. OM2 type fibersnorer leveres terminert med standard type konnektorer som gir en optimal optisk kvalitet.
 
Generelt:
SC, LC, ST, FC og MTRJ konnektorer
Low smoke zero halogen (LSZH) eller PVC type kabel i oransje farge - 900 μm tight buffer konstruksjon.
OM2 fiber imøtekommer ITU-T G-651.1, TIA/EIA 492AAAB, IEC60793-2-10 standarder.
Simplex og duplex løsninger. Duplex kabler kan leveres med klips (SC og LC).
Armerte kabler kan leveres på forespørsel.
Bruksområder:
For bruk i 1 Gigabit Ethernet i høyhastighets LAN nettverk over en eksempelvis  550 m linklengde ved 850 nm bølgelengde fra en laserkilde.
Høyhastighets nettverk med Gigabit Ethernet, Fast Ethernet og Ethernet.
Datasenterløsninger.
Overordnet kabling i datanettverk – hovedfordeling og underfordelinger.
Støtter tjenester som video, data og telefoni.
 
Spesifikasjoner multimode konnektor:
Optisk tap maks. (godkjent) / ref. standard  - 0,25 dB / IEC 61300-3-4
Optisk tap typ. ) / ref. standard  - 0,20 dB / IEC 61300-3-34
*MTRJ – 0,4 dB
Spesifikasjoner kabelkappe Simplex og Duplex:
Materiell kappe  - LSZH (Low Smoke Zero Halogen) (PVC kan også leveres)
Strekkavlastning  - Aramid
Trykkbelastning (N) – 1000
Temperaturområde drift - -20 til 60 grader C
Brannspesifikasjon – IEC 60332-1
 
Spesifikasjoner fiber:
Demping (dB) / km. –2,8 @ 850 nm / 0,8 @ 1300 nm
Båndbredde OFL (MHz x km) - 500 @ 850 nm / 500 @ 1300 nm
Dokumentasjon
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.