FiberSnor MM OM3 Duplex SC-SC 01 m cc

MultiModus 50/125 SCPC/SCPC

Varenr: CC-SCSCOM3DPU1
Alt. varenr: SCSCOM3DPU1
El.nr:
6948236
BeskrivelseDokumentasjon
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Demping (dB/km) : (850/1300) 2.8/0.8
Bånbredde (MHz.Km): (850/1300) 1500/500
Diameter: 2,8 m m zipcord LSZH
Gjennomgangs demping: Max. 0.3 dB Typisk 0.2 dB
Retur tap: >50dB
ISO 9001 serifisert produksjon
 IEC 61574 , IEC 31300-3-4, IEC 60332-1
Testdokumentasjon og produktidentifikasjon pr. produkt for sporbarhet.
Andre lengder og kombinasjoner kan bestilles. Leveringstid normalt 1 uke.
Spesialkabler for industri., onnshore, offshore, IP67, armert, osv kan leveres på forespørsel
ROHS
Singelmodus: G.652D, G.655, G.657A/B
LSZOH
Dokumentasjon
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.