28666 28669 34231 32925 34360 28697 34705 34848 34703 28664 36279 38218 38219 34702 34704 34359 37991 37992 37993 33449 33450 33451 33453 37961 37962
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
1-25 av 77 varer i listen 1 2 3 4 >>

  Produktbeskrivelse
CC-SCSC09DYE3 FibreFabSCSC09DYE3 FibreFab patchesnor duplex OS2 SC/SC 3m Duplex SM 9/125 SCPC/SCPC
Varenr CC-SCSC09DYE3
CC-SCSC09DYE5 FibreFabSCSC09DYE5 FibreFab patchesnor duplex OS2 SC/SC 5m Duplex SM 9/125 SCPC/SCPC
Varenr CC-SCSC09DYE5
CC-SCASCA09DYE5 FibreFabSCASCA09DYE5 FibreFab patch duplex OS2 SCA/SCA 5m Duplex SM 9/125 SCAPC/SCAPC
Varenr CC-SCASCA09DYE5
CC-LCLC09DYE3.5 FibreFabLCLC09DYE3.5 FiberSnor SM Duplex LC-LC 03.5 m FF Duplex SM 9/125 LCPC/LCPC
Varenr CC-LCLC09DYE3.5
CC-LCLCA09DYE10 FibreFabLCLCA09DYE10 FiberSnor SM Duplex LC-LCA 10 m FF Duplex SM 9/125 LCPC/LCAPC
Varenr CC-LCLCA09DYE10
CC-SCASCA02DYE1 FibreFabSCASCA02DYE1 FibreFab patch duplex OS2 SCA/SCA 1m Duplex SM 9/125 SCAPC/SCAPC
Varenr CC-SCASCA02DYE1
CC-LCSC09DYE15 FibreFabLCSC09DYE15 FiberSnor SM Duplex SC-LC 15 m FF LCPC/SCPC, 2 mm, gul, LSZH
Varenr CC-LCSC09DYE15
CC-LCLCA09DYE03 FibreFabLCLCA09DYE03 FiberSnor SM Duplex LC-LCA 03 m FF LCPC/LCAPC, 2 mm, gul, LSZH
Varenr CC-LCLCA09DYE03
CC-LCSC09DYE10 FibreFabLCSC09DYE10 FiberSnor SM Duplex SC-LC 10 m FF LCPC/SCPC, 2 mm, gul, LSZH
Varenr CC-LCSC09DYE10
CC-SCSC09DYE1 FibreFabSCSC09DYE1 FiberSnor SM Duplex SC-SC 01 m FF SCPC inn/ut, 3 mm, gul, LSZH
Varenr CC-SCSC09DYE1
CC-LCSC7A1DYE3 FibreFabLCSC7A1DYE3 FiberSnor SM Duplex SC-LC 03 m FF Duplex SM 9/125 G.657A1 LCPC/SCPC
Varenr CC-LCSC7A1DYE3
FBF23151 FibreFabFCLC7A1DYE5 FiberSnor SM Duplex FC-LC G657A1 5m FF FCLC7A1DYE5, Singlemode, 2mm. gul, LSZH
Varenr FBF23151
FBF23152 FibreFabLCLC7A1DYE1 FiberSnor SM Duplex LC-LC 01 m G657A1 FF LCLC7A1DYE1, 2mm, gul, LSZH, LCPC-LCPC
Varenr FBF23152
CC-LCSC09DYE3.5 FibreFabLCSC09DYE3,5 FiberSnor SM Duplex SC-LC 03,5 m FF LCPC/SCPC, 2 mm, gul, LSZH
Varenr CC-LCSC09DYE3.5
CC-LCSC09DYE20 FibreFabLCSC09DYE20 FiberSnor SM Duplex SC-LC 20 m FF LCPC/SCPC, 2 mm, gul, LSZH
Varenr CC-LCSC09DYE20
CC-SCALC09DYE10 FibreFabSCALC09DYE10 FibreFab patch duplex OS2 LC/SCA 10m Duplex SM 9/125 SCAPC/LCPC
Varenr CC-SCALC09DYE10
FBF22972 FibreFabFCFC7A1DYE3 FiberSnor SM Duplex FC-FC 03m G657A1 FF FCFC7A1DYE3, 2mm. gul, LSZH, FCPC-FCPC
Varenr FBF22972
FBF22973 FibreFabFCFC7A1DYE5 FiberSnor SM Duplex FC-FC 05m G657A1 FF FCFC7A1DYE5, 3mm, gul, LSZH, FCPC-FCPC
Varenr FBF22973
FBF22974 FibreFabFCFC7A1DYE10 FiberSnor SM Duplex FC-FC 10m G657A1 FF FCFC7A1DYE10, 3mm, gul, LSZH, FCPC-FCPC
Varenr FBF22974
CC-PC2201SM1D2Y PC2201SM1D2Y FiberSnor SM Duplex SCA-SCA 01 m cc SCAPC inn/ut, G.652D, 2 mm gul, LSZH
Varenr CC-PC2201SM1D2Y
CC-PC2202SM1D2Y PC2202SM1D2Y FiberSnor SM Duplex SCA-SCA 02 m cc SCAPC inn/ut, G.652D, 2 mm gul, LSZH
Varenr CC-PC2202SM1D2Y
CC-PC2203SM1D2Y PC2203SM1D2Y FiberSnor SM Duplex SCA-SCA 03 m cc SCAPC inn/ut, G.652D, 2 mm gul, LSZH
Varenr CC-PC2203SM1D2Y
CC-PC2210SM1D2Y PC2210SM1D2Y FiberSnor SM Duplex SCA-SCA 10 m cc SCAPC inn/ut, G.652D, 2 mm gul, LSZH
Varenr CC-PC2210SM1D2Y
FBF22943 FibreFabFCLC7A1DYE3 FiberSnor SM Duplex FC-LC 03m G657A1 FF FCLC7A1DYE3, 2mm. gul, LSZH, FCPC-LCPC
Varenr FBF22943
FBF22944 FibreFabFCLC7A1DYE5 FiberSnor SM Duplex FC-LC 05m G657A1 FF FCLC7A1DYE5, 2mm. gul, LSZH, FCPC-LCPC
Varenr FBF22944

1-25 av 77 varer i listen 1 2 3 4 >>


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.6.51)