FiberSnor SM Simplex LC-LC 03 m FF

Simplex SM 9/125 LCPC/LCPC

Varenr: CC-LCLC09SEY3
Alt. varenr: LCLC09SEY3
BeskrivelseDokumentasjon
Beskrivelse
Fiberpatch singelmodus OS1.
Konnektortype SC/PC
Gul ytterkappe 
 
Spesifikasjoner
Demping (dB/km) : (850/1300) 2.8/0.8
Bånbredde (MHz.Km): (850/1300) 1500/500
Diameter: 2,8 m m
Gjennomgangs demping: Max. 0.3 dB Typisk 0.2 dB
Retur tap: >50dB
ISO 9001 serifisert produksjon
IEC 61574 , IEC 31300-3-4, IEC 60332-1
Testdokumentasjon og produktidentifikasjon pr. produkt for sporbarhet.
Andre lengder og kombinasjoner kan bestilles. Leveringstid normalt 1 uke.
Spesialkabler for industri., onnshore, offshore, IP67, armert, osv kan leveres på forespørsel
ROHS
Singelmodus: G.652D LSOH
 
 
Dokumentasjon
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.