36757 38093 37678 39049 33612 37821 37822 33652 33690 19033 36547 36548 36549 37820 33671 29896 33689 33688 36595
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
1-19 av 19 varer i listen

  Produktbeskrivelse
DELTA 57002308 CableCom57002308 Delta jumper CKJ5-0 til LHD41/NVD9240 0 dB link utgang, plug-in modul
Varenr DELTA 57002308
DCT23049 CableCom16000206 Delta fibergjennomføring node PG11 4 x fibere 2-3 mm.
Varenr DCT23049
DELTA 57001708 CableCom57001708 Delta ONH 1000 Mikronode, 1GHz 230Vac, uten retursender, SCAPC
Varenr DELTA 57001708
57001708 - B vare CableCom57001708 Delta ONH 1000 Mikronode, 1GHz 230Vac, uten retursender, SCAPC
Varenr 57001708 - B vare
DELTA 57001709 CableCom57001709 Delta ONC 1000 R HFC node, 1GHz 28-70Vac, uten retursender, SCAPC
Varenr DELTA 57001709
DELTA 30000100 CableCom30000100 Delta 1310 CWDM retursender ONC +3dBm ONTMDFB, DFB 1310 nm, plug-in modul
Varenr DELTA 30000100
DELTA 300000945 CableCom300000945 Delta 1550 CWDM retursender ONC +3dBm ONTMDFB, DFB 1550 nm, plug-in modul
Varenr DELTA 300000945
DELTA 57001942 CableCom57001942 Delta OTS 1610 CWDM retursender ONS DFB 1610 nm, +3dBm, plug-in modul
Varenr DELTA 57001942
DELTA 57001943 CableCom57001943 Delta OTS 1590 CWDM retursender ONS DFB 1590 nm, +3dBm, plug-in modul
Varenr DELTA 57001943
DKT 65824 DKT 65824 DKT DANLAB optisk retursender 1310nm DFB 2 mW, MRT 400 SC/APC, 5-65 MHz
Varenr DKT 65824
DELTA 30000094 CableCom30000094 Delta 1530 CWDM retursender ONC +3dBm ONTMDFB, DFB 1530 nm, plug-in modul
Varenr DELTA 30000094
DELTA 30000093 CableCom30000093 Delta 1510 CWDM retursender ONC +3dBm ONTMDFB, DFB 1510 nm, plug-in modul
Varenr DELTA 30000093
DELTA 30000096 CableCom30000096 Delta 1570 CWDM retursender ONC +3dBm ONTMDFB, DFB 1570 nm, plug-in modul
Varenr DELTA 30000096
DELTA 30000097 CableCom30000097 Delta 1590 CWDM retursender ONC +3dBm ONTMDFB, DFB 1590 nm, plug-in modul
Varenr DELTA 30000097
DELTA 57001948 CableCom57001948 Delta AM 9-01-10 avgrener, ONS node 1006MHz, 1/10 dB, plug-in modul
Varenr DELTA 57001948
DKT 79350 DKT 79350 DKT Optisk FTTH node, CATV 1xSM fiber, SC/APC, 40-862 MHz
Varenr DKT 79350
DELTA 57001954 CableCom307870 OTS 1570 CWDM retursender ONS DFB 1570 nm, +3dBm, plug-in modul
Varenr DELTA 57001954
DELTA 57001953 CableCom307869 OTS 1550 CWDM retursender ONS DFB 1550 nm, +3dBm, plug-in modul
Varenr DELTA 57001953
307562 CableCom307562 Triax ORB 823 mini node uten retur 47-862MHz, 230Vac, SCAPC
Varenr 307562

1-19 av 19 varer i listen


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.4.24)