37418 9511 9512 14671 35362 36575 28409 28410 12738 9516 9513 25623 25624 12722 36351 36352 12758 12759 7255 9515 10227 14670
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
1-25 av 87 varer i listen 1 2 3 4 >>

  Produktbeskrivelse
ATX QFOT1G-1310-06 QFOT1G-1310-06 ATX QFOT optisk sender 1310 nm, 06 mW 45-1000MHz, 90-250Vac, SC/APC, 8 dBm
Varenr ATX QFOT1G-1310-06
Arris 724827 Arris724827 Arris CHP Max5000 back-up kabel 1ft. for kobling mellom back-up enheter
Varenr Arris 724827
CHP-CMM Arris723870 Arris CHP Max5000 overvåkingsmodul CHP-CMM-1
Varenr CHP-CMM
CHP-CMS-1 Arris726121 Arris CHP Max5000 programvare CMS-1 management software
Varenr CHP-CMS-1
1500212 - CHP FAN 2 Arris1500212 - CHP FAN 2 Arris CHP Max5000 reservevifte 2-speed til CHP monteringskassett
Varenr 1500212 - CHP FAN 2
Arris 726122 Arris726122 Arris CHP-RS232-USB adapter Seriell til USB overgang
Varenr Arris 726122
Arris 800671 ArrisCHP-SW01-1291-08-S Arris CHP MAX CORWave sender +08 dBm 1GHz, enkel RF inngang, SC/APC, 1291nm
Varenr Arris 800671
Arris 723934 Arris723934 Arris CHP Max5000 EDFA 1530-62 nm 16 dBm SC/APC, -10 - +12 dBm, konst. gain/power
Varenr Arris 723934
Arris 724011 Arris724011 Arris CHP Max5000 EDFA 1530-62 nm 13 dBm SC/APC, -10 - +12 dBm, konst. gain/power
Varenr Arris 724011
CHP-EDFA-161-S Arris724397 Arris CHP Max5000 EDFA 1530-62 nm 16 dBm SC/APC, -10 - +12 dBm, konst. power
Varenr CHP-EDFA-161-S
CHP-CHASSIS-19 Arris727153 Arris CHP Max5000 19" monteringkassett 10 modulplasser, 2 PSU plasser
Varenr CHP-CHASSIS-19
CHP-2RRX-S Arris723800 Arris CHP Max5000 dobbel returmottager 200 MHz, 1200-1600 nm. SC/APC tilkobling
Varenr CHP-2RRX-S
CHP-GMOD-55-X-S ArrisCHP-GMOD-55-X-S Arris CHP Max5000 sender 1555nm 8dBm SC/APC, 100km, SBS 12-18dB, 1GHz
Varenr CHP-GMOD-55-X-S
CHP-GMOD-55-M-S Arris723897 Arris CHP Max5000 sender 1555nm 8dBm SC/APC, 65km, SBS 12-18dB, 1GHz
Varenr CHP-GMOD-55-M-S
CHP-XMOD-45-L-S ArrisCHP-XMOD-45-XL-S Arris CHP Max5000 sender 1545 nm 8 dBm SC/APC, 100 km, SBS 12-18 dB, 40-870 MHz
Varenr CHP-XMOD-45-L-S
Arris 724584 Arris724584 Arris CHP Max5000 retursender +10 dBm SC/APC, 5-200MHz, 1555,75nm,  ITU 27
Varenr Arris 724584
Arris 724387 Arris724387 Arris CHP Max5000 retursender +10 dBm SC/APC, 5-200MHz, 1554,13nm,  ITU 29
Varenr Arris 724387
CHP-RTX5-10-S-21 Arris724222 Arris CHP Max5000 retursender +10 dBm SC/APC, 5-200MHz, 1560,61nm,  ITU 21
Varenr CHP-RTX5-10-S-21
CHP-RTX5-10-S-23 ArrisCHP-RTX5-10-S-23 Arris CHP Max5000 retursender +10 dBm SC/APC, 5-200MHz, 1558,98nm,  ITU 23
Varenr CHP-RTX5-10-S-23
CHP-PS/AC1 Arris723818 Arris CHP Max5000 220 Vac strømforsyning CHP-PS/AC1-Q
Varenr CHP-PS/AC1
CHP-PS/DC1 ArrisCHP-PS/DC1-Q Arris CHP Max5000 -48 Vdc strømforsyning
Varenr CHP-PS/DC1
Arris 726284 Arris726284 Arris CHP Max5000 back-up kabel 10ft. for kobling mellom back-up enheter
Varenr Arris 726284
CLC-01 ArrisCLC-01 Arris CHP Max5000 back-up kabel for kobling mellom enheter
Varenr CLC-01
CHP-SMM Arris727156 Arris CHP Max5000 overvåkingsmodul SNMP type SMM-2 High Speed
Varenr CHP-SMM
CHP-QFANKIT ArrisCHP-QFANKIT Arris CHP Max5000 viftesett 8 vifter 2-speed til CHP monteringskassett
Varenr CHP-QFANKIT

1-25 av 87 varer i listen 1 2 3 4 >>


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.4.24)