KONTAKT OSS

Sandefjord

 

CableCom a.s
Østre Kullerød 5
3241 Sandefjord
Tlf: 33 48 33 48
Fax: 33 44 60 44
cablecom@cablecom.no

Hamar

 

CableCom a.s Avd. Hamar
Egil A. Nesset
Parkgata 24
2317 Hamar
Tlf: 33 48 33 41/43
egil@cablecom.no

Bergen

 

CableCom a.s Avd. Bergen
Øyvind Kalleklev
Litleåsveien 49
5132 Nyborg
Tlf: 33 48 33 42
oyvind@cablecom.no

Mosjøen

 

CableCom a.s Avd Mosjøen
Tore Heia
Petter Dass gate 3
8656 Mosjøen
Tlf: 95 96 80 56
tore@cablecom.no

 

Kontakt oss


Navn:  Navn må fylles inn!
E-post:  E-post er ugyldig!  E-post må fylles inn!
Telefon:  Telefon må fylles inn!
 
Ordrenr/fakturanr/referanse:
Ordrenr/fakturanr/referanse må fylles inn!
Emne:
Emne må fylles inn!
Melding:
Melding må fylles inn!


Meldingen din har blitt sendt! Meldingen din ble dessverre ikke sendt!

Vårt lager:

Torp Distribusjon
Skolmar 29,
3232 SANDEFJORD

 

Våre medarbeidere:

Roy W. Furulund

Daglig leder

 

roy@cablecom..no

Tel: +47 90 67 77 07

Harald Skjelbred

Salg, produktansvarlig

 

harald@cablecom.no

Tel: +47 33 48 33 58

Mob: +47 92 03 27 45

Ole Jacob Gran

Salgsleder

 

olejacob@cablecom.no

Tel: +47 91 69 91 86

Christian Norin

KAM Fiberoptiske produkter

 

christian@cablecom.no

Tel: +47 95 08 45 00

Christine Hvitstein Røed

Selger

 

christine@cablecom.no

Tel: +47 33 48 33 46

Mob: +47 48 20 03 79

Eili Holme

BackOffice

 

eili@cablecom.no

Tel: +47 90 04 95 49

Egil A. Nesset

Ansvarlig Bredbånd

 

egil@cablecom.no

Tel: +47 90 85 18 11

Tore Heia

Systemkonsulent

 

tore@cablecom.no

Tel: +47 95 96 80 56

Øyvind Kalleklev

Salg/produktansvarlig

 

oyvind@cablecom.no

Tel: +47 91 62 01 91

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.