LAGERSALG

FibreFab patch duplex OS2 SCA/SCA 1m Duplex SM 9/125 SCAPC/SCAPC
FibreFab patch duplex OS2 SCA/SCA 1m Duplex SM 9/125 SCAPC/SCAPC
94,00
FiberSnor MM OM2 Duplex SC-SC 01 m FF MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
FiberSnor MM OM2 Duplex SC-SC 01 m FF MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
58,00
FiberKabel MM Inne G04 OM2 LSZH 4 x 50/125 Stamkabel, Dia:4,8 mm
FiberKabel MM Inne G04 OM2 LSZH 4 x 50/125 Stamkabel, Dia:4,8 mm
8,10
speedpipe EZA-t 14/3.0-5.0 endehette Forsegling/kabelgjennomføring
speedpipe EZA-t 14/3.0-5.0 endehette Forsegling/kabelgjennomføring
30,00
FiberSnor SM Simplex SCA-FCA 01 m FF FC/APC-SC/APC, 3 mm, gul, LSZH
FiberSnor SM Simplex SCA-FCA 01 m FF FC/APC-SC/APC, 3 mm, gul, LSZH
54,00
FibreFab patchesnor simplex OS2 SC/SC 1m Simplex SM 9/125 SCPC/SCPC
FibreFab patchesnor simplex OS2 SC/SC 1m Simplex SM 9/125 SCPC/SCPC
40,00
FibreFab patch simplex OS2 LCA/LCA 2m Simplex SM 9/125 LCAPC/LCAPC
FibreFab patch simplex OS2 LCA/LCA 2m Simplex SM 9/125 LCAPC/LCAPC
70,00
FiberHale SM LCA 01 m FF Singlemode 9/125, OS1/OS2
FiberHale SM LCA 01 m FF Singlemode 9/125, OS1/OS2
30,00
FibreFab patchesnor duplex OS2 SC/SC 5m Duplex SM 9/125 SCPC/SCPC
FibreFab patchesnor duplex OS2 SC/SC 5m Duplex SM 9/125 SCPC/SCPC
85,00
FibreFab patchesnor duplex OS2 SC/SC 3m Duplex SM 9/125 SCPC/SCPC
FibreFab patchesnor duplex OS2 SC/SC 3m Duplex SM 9/125 SCPC/SCPC
75,00
FiberSnor MM OM3 Duplex SC-SC 01 m cc MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
FiberSnor MM OM3 Duplex SC-SC 01 m cc MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
60,00
FiberSnor SM Duplex LC-LC 03.5 m FF Duplex SM 9/125 LCPC/LCPC
FiberSnor SM Duplex LC-LC 03.5 m FF Duplex SM 9/125 LCPC/LCPC
92,00
FiberSnor SM Simplex LC-LC 03 m FF Simplex SM 9/125 LCPC/LCPC
FiberSnor SM Simplex LC-LC 03 m FF Simplex SM 9/125 LCPC/LCPC
51,00
FibreFab patch simplex OS2 SC/SC 0,5m Simplex SM 9/125 SCPC/SCPC
FibreFab patch simplex OS2 SC/SC 0,5m Simplex SM 9/125 SCPC/SCPC
40,00
FibreFab patch simplex  OS2 LC/SCA 7,5m Simplex SM 9/125 LCPC/SCAPC 7,5mtr
FibreFab patch simplex OS2 LC/SCA 7,5m Simplex SM 9/125 LCPC/SCAPC 7,5mtr
75,00
FibreFab patch duplex OS2 SCA/SCA 5m Duplex SM 9/125 SCAPC/SCAPC
FibreFab patch duplex OS2 SCA/SCA 5m Duplex SM 9/125 SCAPC/SCAPC
80,00
FibreFab patch duplex OS2 LC/SCA 10m Duplex SM 9/125 SCAPC/LCPC
FibreFab patch duplex OS2 LC/SCA 10m Duplex SM 9/125 SCAPC/LCPC
127,00
FibreFab patch simplex OS2 LC/SCA 5m Simplex SM 9/125 LCPC/SCAPC
FibreFab patch simplex OS2 LC/SCA 5m Simplex SM 9/125 LCPC/SCAPC
57,50
FiberSnor SM Duplex LC-LCA 10 m FF Duplex SM 9/125 LCPC/LCAPC
FiberSnor SM Duplex LC-LCA 10 m FF Duplex SM 9/125 LCPC/LCAPC
134,00
Mediakonverter SM SC 100Mb 20km SC-RJ45, Ekstern PSU, FibreFab
Mediakonverter SM SC 100Mb 20km SC-RJ45, Ekstern PSU, FibreFab
560,00
Mediakonverter SM LC 1Gb 20km RJ45 - LC SFP, FibreFab
Mediakonverter SM LC 1Gb 20km RJ45 - LC SFP, FibreFab
2 635,00
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.