FiberSnor SM Simplex SCA-SCU 01 m FF

SC/APC-SC/PC, G657A2, 3 mm, hvit, LSZH

Varenr: FBF23623
Alt. varenr: SCASC7A2SWH1-SB
BeskrivelseDokumentasjon
Beskrivelse
Fibersnorer i G.657.A2 utførelse 
 
Fiberkabel har utvendig diameter på 3.0 mm. og leveres standard med G657A2 fibertype.
Et ideellt valg i alle typer installasjoner der det er krav til redusert bøyeradius.
Kablene leveres med hvit kappe. 
Alle kabler leveres med måledata.
Singelmodus: G.657A2
LSZH kappe
 
 
Dokumentasjon
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.