FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 02.0m gul

SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH

Varenr: FLY24410
Alt. varenr: AE3A20002
BeskrivelseTilbehørAlternativerDokumentasjon
Beskrivelse
Fibersnorer i G.657.A2 utførelse
 
Fiberkabel har utvendig diameter på 2.0 mm. og leveres standard med G657A2 fibertype.
Et ideellt valg i alle typer installasjoner der det er krav til redusert bøyeradius. 
Kablene leveres standard med gul kappe.  
 
Alle kabler leveres med måledata.
 
Singelmodus: G.657A2
LSZH kappe
Tilbehør
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Quad LC LC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Quad LC LC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Duplex LC LC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Duplex LC LC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå FF
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå FF
Alternativer
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 00.5m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 00.5m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 01.5m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 01.5m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 03.5m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 03.5m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 04.0m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 04.0m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
Dokumentasjon
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.